هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

با سئو نمودار رشد درآمدت رو صعودی کن!

ارتباط با ما

تهران - جردن

09376872799

سئو سایت شرکتی - بهترین راه دیده شدن بیزینس شما!

گسترش روز افرون کسب و کارهای اینترنتی بسیاری از افراد را وادار به طراحی سایت اختصاصی می‌کند. طراحی سایت های شرکتی، سئو سایت و بهینه سازی آن از جمله عوامل مهم در جلب رضایت مشتری محسوب می‌شود. امروزه باتوجه به پیشرفت الگوریتم های سئو در موتورهای جستجو، بحث سئو و بهینه‌ سازی تخصصی‌تر شده است.

در حوزه کاری با استفاده از سئو و تولید محتوای اصولی، شرکت‌ها خدمات خود را به مخاطبان بیشتری ارائه خواهند داد. بهره‌گیری از سئو، بازدید شما از موتورهای جستجو را افزایش می‌دهد. در این شرایط مشتریان و مخاطبان بیشتری به کسب و کار شما جذب می شوند. 

 

بهینه سازی سایت شرکتی به چه معنی است؟

وب سایت شما نشان دهنده پرستیژ کاری شماست. همچنین یکی از مهمترین راه‌های معرفی کسب و کارتان است. سئو یا بهینه‌ سازی سایت شرکتی برای موتورهای جست‌وجو، یکی از استراتژی‌‌های بسیار پرقدرت برای افزایش بازدید از سایت شماست.
وبسایت‌های شرکتی در این روش با رعایت قوانین سئو، سعی می‌کنند تا امتیاز خود را نزد موتورهای جست‌وجوگری همچون گوگل افزایش می‌‌دهند. به این ترتیب می‌توانند در هر جست‌وجوی مرتبط با حوزه‌ی فعالیت خود، در صدر فهرست نتایج حاضر شوند.
سئو برای رشد و بالا آمدن هر نوع وبسایتی، راهکاری کارآمدی دارد.

سئو سایت‌ شرکتی نیازمند دانش به‌روز و تجربه کافی است.

چراکه سایت‌های شرکتی یا تجاری، اغلب به دنبال افزایش فروش و سود نهایی شرکت هستند. بهینه سازی سایت شرکتی باید به نحوی انجام شود که بیشترین میزان ترافیک و مشتری را به سمت خود جذب کنند.

سئو سایت شرکتی

چرا باید وب سایت شرکتی خود را سئو کنیم؟

سئو کردن سایت باعث می‌شود تا گوگل هدف هر صفحه از سایت شما را بفهمد. با این کار گوگل شما را در رتبه‌های برتر قرار خواهد داد. با استفاده از سئو سایت شرکتی خود می توانید در صفحه اول گوگل قرار گیرید و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهید. با این کار مشتریان زیادی به دست خواهید آورد و سودآوری کسب و کار خود را تضمین می کنید.

نگاهی گذرا به سئو و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد


برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو سایت، رو دکمه روبرو کلیک کنید.

١. سئو باعث برند سازی و هر چه بیشتر دیده شدن می شود

با هربار دیده شدن سایت شما در جستجوی کلمات متفاوت کاربران، احتمال کلیک بر روی سایت شرکتی شما افزایش می یابد و آنها نیز اعتماد بیشتری به سایت شما پیدا می کنند.

٢. سئو موجب افزایش اعتبار کسب و کار شما می گردد

کاربران در هنگام جستجوی عبارات مختلف رتبه سایت ها را بدون اینکه متوجه باشند در ذهن خود ثبت می کنند. در ذهن آنها رتبه های بالای سایت شرکتی شما، دال بر اعتبار شماست. آنها می بینند که گوگل همواره در حال نمایش سایت شماست، پس شما همانی هستید که آنها به دنبال آن می گردند.

٣. سئو باعث افزایش ترافیک سایت های شرکتی می شود

مطمئنا افزایش ترافیک سایت به خودی خود برای شما دارمد زایی نمی کند. به عنوان مثال شما ترجیح می دهید که فروشگاه شما در میدان هفت تیر تهران قرار داشته باشد یا در یک محله خلوت و در یکی از کوچه های آن؟ پس هر چه سایت شما بازدید بیشتری داشته باشد این احتمال وجود دارد که مشتریان بیشتری به شما مراجعه کنند.

سئو سایت شرکتی چیه؟

٤. سئو بهترین نوع تبلیغ در بازگشت سرمایه است

سئو نسبت به روش های سنتی تبلیغات که هزینه های زیادی بر دوش شما می گذارد، بازگشت سرمایه بیشتری دارد. دلیل آن در استراتژی بازاریابی از طریق سئو سایت شرکتی شما می باشد: سئو موجب می شود مشتریانی که به دنبال یک محصول یا خدمت خاصی هستند، به سایت شما که ارائه دهنده همان محصول و خدمت است هدایت گردند.


برای سئو وب سایت‌اتون به مشاوره نیاز دارید؟ رو دکمه روبرو کلیک کنید

٥. سئو یک نگرش بی نظیر از درک رفتار مشتریان به شما می دهد

همانطور که ذکر شد، سئو سایت شرکتی موجب تولید ترافیک با ارزش برای سایت می گردد. با استفاده از نرم افزارهای آمارگیر می توان ترافیک وارد شده با سایت را آنالیز کرد و تاثیر تغییرات مختلف را بررسی کرد. با استفاده از تحلیل این گونه داده ها می توان آینده سایت شرکتی خود را بهتر رقم بزنید و تصمیمات عاقلانه تری بگیرید

اهمیت سئو سایت شرکتی

جستجوی آنلاین یکی روش های مدرن و همگانی در میان مردم است. امروزه اغلب افراد ابتدا نیازهای خود را در گوگل جستجو می کنند. با بهره گیری از سئو سایت های شرکتی در صفحه اول گوگل قرار خواهید گرفت. به این ترتیب کسب و کار خود را در معرض دید کاربران فعال گذاشته و مشتریان بسیاری را به خود جذب می کنید.

چرا باید سایت شرکتی رو سئو کنیم؟

اهمیت سئو سایت شرکتی برای سازمان‌های بزرگ

ماهیت بدست آوردن بهترین جایگاه در موتورهای جستجو بخش عمده ای از دلیل سرمایه گذاری بسیاری از شرکت های بزرگ در یک کمپین SEO سازمانی است. همچنین شرکت های بزرگ معمولاً به اندازه کافی برای پشتیبانی از یک تیم SEO داخلی یا سپردن سئو سایت خود به شرکت برتر سئو می‌باشد.
به طور معمول، صدها یا هزاران کارمند در این شرکت های بزرگتر کار می کنند. همچنین صدها یا در بعضی موارد هزاران صفحه وب مرتبط با وب سایت های شرکتی وجود دارد. برای همراهی با رقابت آنلاین، هر بستر جستجوگرها برای این وب سایت های بزرگ باید شامل بهینه سازی محتوای درون صفحه ای باشد. این نه تنها باعث بهبود عملکرد سئو هر شرکت بزرگتر می شود، بلکه مقادیر انبوهی از محتوا را نیز سازمان می دهد تا تجربه کاربری بهتری را برای جستجوگران فراهم کند.
این دانش عمومی است که هرچه یک نام تجاری یا شرکت در نتایج Google رتبه بالاتری داشته باشد، به احتمال زیاد شخصی که برای یافتن خدمات یا کالاهای موجود در گوگل جستجو می کند، بر روی وب سایت شرکتی که رتبه اول SERP ها را دارد کلیک خواهد کرد. اگر معیار کاربران برای برگزیدن یک شرکت نسبت به رقبایش بالاتر بودن جایگاه آن شرکت در نتایج گوگل است، اینجا فرآیند سئو حرف اول را برای موفقیت یک شرکت در بازاریابی اینترنتی را خواهد زد.

برند سازی با سئو سایت

آیا تبلیغات به تنهایی پاسخگوست؟

روش های سنتی تبلیغات در تلوزیون یا استفاده از بنرهای خیابانی پاسخگو نخواهد بود. تبلیغات برای تمامی قشرهای جامعه به نمایش در می‌آید. اما با سئو کردن سایت شرکتی خود این امکان را دارید که خود را در معرض دید افرادی قرار دهید که با محصولات یا خدمات شما آشنایی دارند.
به زبان ساده تر شما خود را به نیازمندان واقعی نشان خواهید داد. هر چند که تبلیغات نقش زیادی در برند سازی و ایجاد اعتماد ایفا می‌کند. به کمک تبلیغات هدفمند و سئو می‌توانید آینده کسب و کار خود را تضمین کنید.

اصول سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی نیز همچون بسیاری از استراتژی‌های مورداستفاده در کسب‌وکارها دارای اصول مشخصی است که رعایت آنها می‌‌تواند کمک خوبی برای بهبود وضعیت سایت در فهرست جست‌وجوهای گوگل باشد.
اصول سئو سایت شرکتی مجموعه‌ای از استراتژی‌های سئو است که در بخش‌های گوناگون سئوی سایت شما اعمال می‌شوند. به طور کلی سئوی سایت شرکتی دارای ۷ اصل اساسی است که می‌توان با اعمال متفاوت هر یک به بهترین استراتژی برای سئو سایت دست پیدا کرد. این ۷ اصل عبارتند از:

– تحقیق و ادغام کلمات کلیدی
– تمرکز بر بهبود تجربه‌ی کاربری
– بهینه‌سازی تگ عناوین
– بهینه‌سازی داده‌های متا
– انتشار محتوای ارزشمند
– انتخاب تگ برای تصاویر
– استفاده از لینک داخلی

هرگز نباید فراموش کنید که هدف اصلی سایت‌های شرکتی جذب ترافیک و تبدیل آن به مشتریان یا اعضای بالقوه است. بنابراین باید از تمامی اصول سئو سایت شرکتی در این زمینه کمک بگیرید. معمولا کسب‌وکارها، می‌توانند با کمک ترکیب زیر بهترین استراتژی سئو را برای سایت شرکتی خود اعمال کنند و به هدف نهایی خود، یعنی دستیابی به مشتریان بالقوه برسند.

چرا باید سئو سایت شرکتی خود را به هداسئو بسپرم؟

باتوجه به افزایش رقابت شرکت‌های مختلف دریک حیطه مشخص، استفاده ازانواع ابزار تبلیغاتی به کسب پیروزی دراین نبرد کمک می‌کند. یکی از بهتری ابزارهای موفقیت در فضای آنلاین، سئو سایت شرکتی است. این فضا روزبه‌روز در حال گسترش بوده و در صورت تمایل به پیروزی باید از آن استفاده کنید. گروه هداسئو با دانش به‌روز و تجربه کافی در زمینه سئو سایت‌های سازمانی می‌تواند به شما در بهبود و رشد سریع سایتتان کمک کند.

هدا سئو برای بهبود سئو روی چه فاکتورهایی کار میکند؟

• بهینه سازی سرعت سایت
• تحقیق کلمات کلیدی
• تدوین برنامه تولید محتوا
• لینک سازی داخلی
• آنالیز رقبا

سخن نهایی

پس از اینکه با لزوم سئو سایت شرکتی آشنا شدید و به بررسی امکانات آن پرداختیم متوجه شدید که سئو چقدر می‌تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند. همین حالا سئوی سایت خود را شروع کنید. هر زمان که نیاز به مشاوره، آموزش یا پشتیبانی داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.